Lew i Imbir

UWAGA!!! Dom pilnie potrzebny
#imbirfb ( z białym pyszczkiem )
Poznań i bliska okolica
5 lat temu koci bracia zostali adoptowani przez parę.
W październiku 2021 roku wystawili ogłoszenie na olx , że szukają domu dla kotów,bo sie przeprowadzają . Szybka adopcja, ale po paru miesiącach Pan stwierdził , że nie jest w stanie dłużej opiekować się kotami i postanowił je oddać. I to ogłoszenie przez przypadek już zobaczyłam. Koty wróciły do Fundacji i trafiły do kociarni, gdzie przeżyły ogromny stres. Ale zdarzył się cud… Dom szybko się znalazł i z tymczasowego stał się stałym. Koty cudowne i szybko się zaaklimatyzowały.
Ale nie na długo. Pani się wyprowadza do innego miasta i koty oddaje. Mamy czas do końca października na znalezienie nowego lokum.
Ręce mi opadły i serce pękło… Ile jeszcze razy zostaną porzucone ?
Szukamy pilnie domu tymczasowego lub stałego na terenie Poznania i w bliskiej okolicy. Zapewniamy opiekę weterynaryjną i utrzymanie.
Może ktoś jest w stanie zapewnić im bezpieczny kąt? Błagamy 😔
Lew i Imbir 1 Lew i Imbir 2 Lew i Imbir 3
Lew i Imbir 4 Lew i Imbir 5 Lew i Imbir 6
Lew i Imbir 7 Lew i Imbir 8 Lew i Imbir 9