Kremek

Kremek został ewakuowany z Krematorska , kiedy jeszcze było to możliwe .Był na pewno kotem bezdomnym i trafił do nas niewykastrowany, chudy ,chory, z pognitymi zębami i z pasożytami.
Dzisiaj nie ma śladu po katarze kocim , ma usunięte wszystkie zęby i z pokonaniem pasażerów na gapę nieźle sobie poradził 😉
Kremek  to starszy ok 9 letni kawaler ,który na pewno wiele w życiu przeszedł. Myślimy ,że będzie wspaniałym towarzyszem w domu bez dzieci. Potrzebuje spokoju ,stabilizacji, pełnej miseczki i rąk do głaskania… Świetnie dogaduje się z innymi kotami i nie boi się psów.
Szukamy dla niego domu , choćby domu tymczasowego na terenie Poznania i w bliskiej okolicy.
Data urodzenia: 2013 rok
Kastracja ✔