Pomoc dla zwierząt w potrzebie

Niemal codziennie (!) dostajemy od Was zgłoszenia

Dużo zwierząt cierpi właśnie teraz. Potrzebują pomocy. Robimy wszystko, żeby stworzyć im warunki do normalnego życia bez bólu, strachu i głodu. Na szczęście, nawet jeśli nie masz warunków czy możliwości, aby adoptować zwierzaka nadal możesz je wesprzeć!

KLIKAJ NA ZWIERZAKI, POWIEDZĄ CI JAK MOŻESZ IM POMÓC:

DOM TYMCZASOWY

Dzięki idei domów tymczasowych szczenięta i kocięta mają szansę na prawidłowy proces socjalizacji oraz są chronione przed niebezpiecznymi chorobami, wyziębieniem czy niewłaściwym żywieniem. Rekonwalescenci w warunkach domowych o wiele szybciej dochodzą do formy.

Fundacja zapewnia leczenie, karmę oraz inne niezbędne artykuły przez cały okres opieki.

POMOC RZECZOWA

Zwierzęta, które trafiają pod naszą opiekę są często wycieńczone, zarobaczone i niedożywione. Część z nich doznała urazów, inne potrzebują leczenia lub zabiegów chirurgicznych. Dlatego potrzebują one karmy dobrej jakości, która pozwoli im na szybszy powrót do zdrowia.

Mamy zapotrzebowanie na karmy dla rekonwalescentów (typu Convalescence), alergików (typu Hypoallergenic), karmy dla kociąt i szczeniąt.

Oprócz jedzenia będziemy wdzięczni za podarowanie nam przysmaków, żwirku dla kotów, transporterów lub klatek kennelowych, koców i ręczników (nie kołder i poduszek!), zabawek oraz drapaków, artykułów do pielęgnacji, podkładów higienicznych i ligniny.

Serdecznie zapraszamy do organizacji zbiórek dla naszych podopiecznych w szkołach, zakładach pracy oraz wszelkiego rodzaju wydarzeniach.

WSPARCIE FINANSOWE

Nasze działania wiążą się z dużymi kosztami. Jeśli chcesz pomóc nam pomagać, wpłać chociaż drobną sumę na nasze konto.

Liczy się każda złotówka, nie ma wpłaty minimalnej, a jeśli takich osób jak Ty będzie więcej, będziemy mogli z sukcesem walczyć o kolejne życia.

Z Waszych wpłat fundujemy nasze projekty: fundusz sterylizacyjny, Kociarnia, Psi Azyl i inne.

Dane do wpłaty:

Fundacja dla Zwierząt Bahati
ul. Poznańska 131/8, Skórzewo
Nr konta w Bank Pekao: 91 1240 1747 1111 0010 7361 0389
Do przelewów zagranicznych
IBAN: PL 91 1240 1747 1111 0010 7361 0389
BIC/SWIFT : PKOPPLPW

Dzięki Wam mogliśmy uratować już wiele psów i kotów.

Dziękujemy!