Fuks

Fuks 2

Fuks 3

Fuks 4   Fuks 5 Fuks 6

Życie Fuksa ma się nijak do jego imienia. Odebrany interwencyjnie jako szczeniak . Żył ze swoim rodzeństwem i mamą w kojcu i urodził się w zimie w budzie. Część rodzeństwa zmarła może z wychłodzenia/głodu/ choroby? Tego nie wiemy ,bo nikt się ich losem nie przejął. Po śmierci zostały zakopane w gnoju. To miał być sposób na zarobek- pseudohodowla minimalnym kosztem. Na szczęście ten człowiek został skazany prawomocnym wyrokiem i ma zakaz posiadania psów.

Fuks miał szczęście, bo przeżył i znalazł nawet dom . Jednak po półtorej roku znowu dopadł go pech – wrócił z adopcji. Hormony zrobiły swoje i zaczął dominować nad starszym psim rezydentem.
Trafił awaryjnie do domu tymczasowego i pilnie szukamy mu domu .

Fuks urodził się w styczniu 2021 roku , jest dużym psem ,waży 40 kg i w tej chwili zaaplikowałyśmy implant hormonalny aby zobaczyć jaki skutek odniesie kastracja farmakologiczna. Jeśli nie pogorszy jego charakteru i stosunku do innych psów to zostanie wykastrowany na nasz koszt.

Szukamy domu stałego na terenie Poznania i w bliskiej okolicy. Domu bez innych psów.
Fuks mieszkał z dziećmi i widać, że kocha ludzi i tych małych i tych dużych. Smaczki, zabawki nie są ważne jeśli tylko można się przytulić do człowieka ❤

W domu nie niszczy, jest grzeczny i ładnie chodzi na smyczy .

Szukamy domu i rodziny już na zawsze, aby Fuks miał już fuksa do końca swojego życia.