Kira

#kirafb

Kira urodziła się we wrześniu 2020 roku . Razem z kilkunastoma innymi kotami w kwietniu 2021 roku została porzucona pod gabinetem weterynaryjnym w Poznaniu. Ona trafiła pod naszą opiekę a resztę kotów przyjęło kilka innych Fundacji.

Kira 1

Kira 2

Kira niestety była bardzo płochliwa. Długo przyzwyczajała się do obecności człowieka i w końcu po ponad roku myślimy, że jest gotowa do adopcji 😉 Nie boi się wolontariuszy, daje się głaskać i nawet czasem sama z siebie wskoczy na kolana 😁

Może zamieszkać z innymi kotami i z psami.

Jest zdrowa, wykastrowana, zachipowana, testy FeLV i Fiv ujemne i ma pełną profilaktykę.

Potrzebuje juz tylko swojego domu

Kira 3