Businka

#businkafb 🇺🇦

Busi została uratowana pierwszy raz jako kociak. Przeżyła panleukopenie ,straciła oko,ale miała więcej szczęścia niż jej rodzeństwo,które walkę z chorobą przegrało.Busi mieszkała w Charkowie. Po dwóch latach zaczęła się wojna, która zniszczyła nie tylko miasto , ale i szczęśliwe życie Businki. Fundacja, która zajęła się Busi usilnie starała się uratować swoich podopiecznych, ale ostrzał uniemożliwiał ewakuację. Było zbyt niebezpiecznie. W końcu udało się przetransportować kociaki bliżej granicy a stamtąd już do nas .
Busi jest niezwykła ❤ Kochana koteczka, która garnie się do człowieka i jest jak jego cień . Ma około 3 lat i jest niekonfliktowa, grzeczna i wzorowo korzysta z kuwety.

Szukamy Busi domu już na zawsze . Poznań i bliska okolica

Data urodzenia : 2019 rok