Raya

🇺🇦  #rayafb

Raya została ewakuowana z objętej wojną Ukrainy . Jest tak grzecznym psem i nauczonym życia w domu ,że musiala mieć kiedyś swoją rodzinę. Co sie stało, nikt nie wie.

Z Krematorska została przywieziona do bezpieczniejszego Łucka a później wolontariusze zorganizowali transport do Polski . I tak znalazła sie u nas. Jest już bezpieczna.

I chociaż przeszła już naprawdę wiele –  wojna ,bezdomność, długa podróż to jest radosnym i przyjacielskim psem .

Po konsultacji okulistycznej ,wykonaniu szeregu pomiarów i badania usg potwierdziliśmy, że Raya już nigdy nic nie zobaczy . Nic ją nie boli ,nie trzeba usuwać gałek ocznych i będzie sobie świetnie radzić. Co jakiś czas musi mieć wykonany pomiar ciśnienia ,ale to zapewniamy dożywotnio w naszym gabinecie. Pomiar tonometrem trwa parę minut ,jest bezbolesny i Raya nie ma z nim żadnego problemu 😁

Rayka jest przekochanym psem . Jakby jej nie było-nie brudzi, nie niszczy , jest bardzo grzeczna i przyjacielska … A jaka radość kiedy człowiek wraca do domu ❤

Liczymy, że w końcu znajdzie swoją rodzinę na zawsze

Data urodzenia: 2018 rok