Michu

Michu 1

#michufb
#interwencjebahati

Michu to odebrany interwencyjnie  5 letni psiak w typie labradora. Buda nieszczelna, nieocieplona, brak słomy i izolacji od ziemi. Pies wisi na łańcuchu a obroże ma tak ciasno zaciśniętą, że pod nią rany. Oczywiście pchły, w kupie ruszające się robale 🤢 Nigdy nie był szczepiony.
Michu jest podobno pupilem dziecka,ale do domu się nie nadaje-za duży. No i szczeka ,więc potrzebny na zewnątrz 🙈Był też i maly piesek ,ale zagryzly go inne duże wiejskie psy 😔

Michu 2

Ma cudowny labkowy charakter. Strasznie przyjacielski i pozytywny ,ale innych psów nie znosi.

Data urodzenia: 2016 rok
Waga : 40 kg , w typie labradora