Max

8 lat spędził w betonowej budzie i został odebrany interwencyjnie.
W domu tymczasowym nauczył się czystości, nie szczeka, nie niszczy kiedy zostaje sam i grzecznie podróżuje autem. Kocha sie bawić i z zabawkami szaleje jak szczeniak 😁

Po ponad miesiącu w domu zaczyna być psem towarzyskim i wychodzi z roli stróża. Szuka kontaktu z człowiekiem i uwielbia się przytulać 😁 Już nie jest tylko alarmem, którego nikt nie glaszcze i nie poświęca mu uwagi. W końcu ma dom i jest traktowany tak jak każdy pies powinien 😁 I widać, że to docenia 😁 Z Maxem należy odpowiednio postępować , bo mimo wszystko bardzo broni swojego miejsca i ” swoich ” ludzi.
Fundacja oczywiście zapewnia pomoc behawiorysty w razie jakichkolwiek kłopotów z zaaklimatyzowaniem w nowym domu.

Max 1 Max 2

Data urodzenia: 2012 rok
Waga 22kg, w typie owczarka niemieckiego
Kastracja ✔
Chip ✔
Odrobaczenie, odpchlenie i szczepienia ✔
Dogaduje się z suczkami i kotami ✔
⭕Dom bez małych dzieci i psów samców ⭕
Adopcja Poznań i bliska okolica.