Rebus

Kot zagadka. Przepiękny olbrzym ,około 8 lat , waga ponad 8 kg i to nie dlatego ,że jest gruby ,tylko taki masywny 🙈 Chociaż trochę brzusia już ma 🙈
Niby koty lubi ,ale nie do końca. Może zamieszkać z jakimś spokojnym kotem ,który lubi spanko i mizianko 😉 Ale jako jedynak też się odnajdzie ,bo to dla ludzi cudowny kompan.
Pojawił się nagle na osiedlowej posesji i zaczął terroryzować okoliczne koty ,sam przy tym obrywając. Jest wykastrowany, więc taki ma po prostu charakter. W kociarni spotulniał ale ilość kotów go stresuje.
Szukamy pilnie choćby domu tymczasowego a najlepiej stałego. Bez psów.
Rebus jest ogromnym przytulakiem i w stosunku do ludzi zero agresji. Dosłownie przybiega na zawołanie zeby tylko glaskać.
Mial pobieraną krew – totalny luz i włączony tryb mruczenia. Badania krwi w porządku, testy FeLV i Fiv ujemne.

Komu białego misia ? ❤️
Poznań i bliska okolica