Pola

Pola 1#polafb
#interwencjebahati

Pola jest wspaniałą mamą i cudowną, dzielną sunią. Została odebrana interwencyjnie z okropnych warunków i przeszła bardzo wiele. Jednak widac jak z każdym dniem jest radośniejsza i czuje się pewniej .Już nie łyka jedzenia jak szalona, śpi spokojnie -jak jej dzieciaki nie męczą 😉 Cieszy się jak mnie widzi, zaczepia łapą aby ją głaskać i wtula się najsilniej jak może ❤

Ma około 3 lat. Jest średnim psem ,sięga do połowy łydki .Załapała czym są spacery i gdzie załatwiać swoje potrzeby.
Jest bardzo grzeczna i tolerancyjna. Nie ma problemu z innymi psami i z kotami .

Jest odrobaczona ,odpchlona i zachipowana. Wkrótce zostanie zaszczepiona.

Szukamy dla niej domu stałego na terenie Poznania i w bliskiej okolicy