Pączek

Pączek ❤ ma około 7 lat i trafił do nas po śmierci opiekuna. Czekały go Wojtyszki…
To bardzo towarzyski i przyjaźnie nastawiony do ludzi chłopak,ale nie znamy jego stosunku do kotów i innych psów. Mieszkał z suczkami ,więc mamy nadzieję ,ze nie będzie problemu.
Pączek mieszka w naszym psim azylu dlatego szukamy dla niego choćby domu tymczasowego na terenie Poznania i w bliskiej okolicy ( fundacja pokrywa koszty utrzymania ).
Pączek jest wykastrowany, zachipowany i z pełną profilaktyką. Jest średniej wielkości ( sięga do kolana). Ładnie chodzi na smyczy , uwielbia się bawić piłką i przytulanki :
)Pączek 1 Pączek 2 Pączek 3