Messi i Burbon

Messi ( z lewej) i Burbon to dwa kocurki uratowane przez ukraińską fundacje.
Messi ma niecały rok .Został podrzucony pod drzwi kliniki i długo walczyli o jego zdrowie. Miał niedobory, krzywice i był bardzo słabym kociakiem. Dzisiaj szaleje za dwóch, jest uroczym i bardzo towarzyskim kotkiem .
Burbon został odebrany pijakowi ma około 2 lata . Fantastyczny towarzysz człowieka, kocha inne zwierzaki ❤
Długo nie miały szczęścia ze znalezieniem domu i mieszkały w klinice w Charkowie . Wojna odebrała im poczucie bezpieczeństwa. W klinice zaczęło przybywać zwierząt i podjęto decyzję o przekazaniu ich do nas. Tutaj są bezpieczne . Pokochałyśmy je od razu ❤ Naszym marzeniem jest wspólny dom dla nich,bo chłopaki sie lubią, wspólnie bawią, śpią… Nie wiemy jak zniosą rozdzielenie.
Oba wykastrowane, zachipowane, z pełną profilaktyką, testy FeLV i Fiv ujemne.
Messi i Burbon 3 Messi i Burbon 4
Messi i Burbon 5