Luna

Luna 1

Luna 2

Najlepszego domu szuka Luna

Około 3 miesięczna kotka po pierwszym szczepieniu i odrobaczeniu, perfekcyjnie korzystająca z kuwety.

Luna jako pierwsza z rodzeństwa przekonała się do ludzi i najchętniej przyjmuje pieszczoty, mruczy również najgłośniej. Kocha wszelkiego rodzaju zabawki i szaleństwa z rodzeństwem, świetnie dogaduje się też z kocimi rezydentami. Jej trikolorkowa uroda łapie za oko niecodziennym umaszczeniem a słodki charakter sprawia że szybko staje się ulubienicą każdego kto ją poznaje.

Luna szuka domu w dwupaku z siostrą Florką lub na dokocenie do innego młodego kota, jest bardzo socjalna i zabiega o atencję dorosłych kotów.
Tylko domy niewychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem.