Kropek

#kropekfb

Maluszek ma amputowane paluszki 😔 Nie wiadomo co się stało i już pewnie się nie dowiemy. Całe szczęście ktoś go znalazł, trafił do lecznicy i zamiast do schroniska przyjechał do nas.

Kropek jest po zabiegu oczyszczania rany i zaszycia skóry. Opiera łapkę , ma czucie,wszystko prawidłowo się zagoiło i jest w pełni sprawny.

To przekochany kociak . Lgnie do człowieka, uwielbia inne koty i psy .

Kropek 1

Kropek 2

Kropek 3

Kropek 4

Kropek 5

Kropek 6

Kropek szuka domu stałego. Domu z kotem/kotami ,bo Kropek uwielbia się bawić i musi mieć kociego kompana do rozładowania energii .

Biega więcej niż króliczek Duracella i trzeba patrzeć pod nogi aby nie zaliczyć gleby 🙈 Poza tym to koci ideał 😉