Made by

Julek

#zusikfb

Julek 1

Zusik vel Julek trafił do nas na leczenie . Jego poprzednia rodzina nie chciała o niego zadbać i postanowili go oddać.

Julek 2

Julek 3

Julek to przeogromny pieszczoch i przepięknej urody, niespełna półroczny kawaler . Jest zachipowany,  wykastrowany,  ma ujemne testy FeLV i Fiv i pełną profilaktykę.

Mieszka w kociarni i super dogaduje sie z innymi kotami. Na psy reaguje obojetnie .

Szukamy domu na terenie Poznania i w bliskiej okolicy .

Adopcja w dwupaku z innym naszym młodym kotem lub na dokocenie . Julek uwielbia zabawy i gonitwy z kocimi kumpalmi ,wiec szukamy domu w ktorym nie bedzie jedynakiem.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej i odesłanie do nas.