Dobrusia i Fasola

#dobrusiafb
#fasolafb

Dobrusia, znaleziona w lesie, a właściwie wypłoszona przez psa i zdjęta z drzewa.
Maleńka koteczka, wyczerpana, chudziutka…
Trafiła do nas na leczenie i jak to zwykle bywa okazała się oswojona, bardzo kontaktowa i uwielbia mizianki! Bardzo lubi inne kociaki. Nie pogardzi dobrą karmą oraz leżeniem na kolanach 🙂

Trafiła do domu tymczasowego , gdzie mieszkała już Fasola.

Fasolka uwielbia kontakt z człowiekiem. Kochany, przyjacielski maluch. Bardzo lubi bawić się z Dobrusią. Wszelkie piłeczki, pluszowe myszki, wędka są ulubione.

Szybko odnalazły się w swoim towarzystwie i świata poza sobą nie widzą. Dlatego szukamy domu stałego tylko w dwupaku.

Dobrusia                     Fasola
Dobrusia i Fasola 1 Dobrusia i Fasola 2