Bilbo

#bilbofb

Bilbo jest grzecznym i miłym kociakiem, który ceni każdą chwilę spędzoną z człowiekiem. Wiecznie ugniatający łapkami, nie grymaszący przy karmieniu, leżący gdzie się tylko da… Taki właśnie jest Bilbuś! 🥰Ponadto bardzo lubi towarzystwo innych zwierzaków, dlatego szukamy domu na dokocenie lub z innym naszym podopiecznym. Mógłby zamieszkać, na przykład, z podobną do siebie #Balbinafb 😉

Ma około 2 lata. Jest wykastrowany, zachipowany i z pełną profilaktyką. Testy FeLV i Fiv ma ujemne.

Do pełni szczęścia brakuje Domu. Niech nasz maluch wybierze się na wycieczkę do swojego kochającego, bezpiecznego miejsca na ziemi!

Bilbo 1

Bilbo 2