Bambo

Bambo został znaleziony w trawie jako kilkunastodniowy kociak. Był żywcem zjadany przez larwy much . Miał je na całym ciele 🙁 Kilka dni walczył o życie i się udało. Dzisiaj to zdrowy łobuziak.
Bambo jest inny…taki fajny… nie za mądry 😜 Jak biegnie to prosto przed siebie i po wszystkim. Zrzuca wazony, świeczki, taranuje wszystko i wszystkich. A jak się na niego krzyknie to pyyyskuuuujjjeeeee… ojjjjj… 😁
Ale każdy kto go bliżej poznał to pokochał. Jest wyjątkowy. Zdrowy na ciele… Ale jeśli chodzi o psychikę to ma jakieś upośledzenie … Taki gapcio… wszystko szybko ,już, natychmiast ma być … 😁

Mieszka z innymi kotami i psami. Korzysta z kuwety i drapaka.

Data urodzenia : sierpień 2019

Kastracja ✔️
Odpchlenie ✔️
Odrobaczenie ✔️
Szczepienie ✔️
Testy FeLV /Fiv ujemne , nie jest nosicielem koronawirusa ✔️
Chip ✔️

Adopcja Poznań i bliska okolica . Dom niewychodzący.
Więcej zdjęć i filmów na FB #bambofb

Bambo 1