Arni

Arni ❤️

Pies odebrany z bardzo złych warunków, około 11 lub 12 lat, bardzo lgnie do człowieka, jest także przyjazny w stosunku do psów i kotów ( w domu tymczasowym mieszka z 4 psami i 2 kotami).

Jest spokojny, łagodny i ogromnie wpatrzony w człowieka, natomiast zasługuje zdecydowanie na spokojniejsze miejsce na psią emeryturę – teraz mieszka z trzema młodymi psami i jedną starszą sunią rezydentką – musi ustępować wychodząc na ogród lub poruszając się po domu entuzjastycznym pobratymcom.

Arni nie wymaga długich spacerów ze względu na problemy ze stawami, ale za to te krótkie spacery bardzo kocha i ogromnie się cieszy na moment wyjścia.

Jego stan zdrowia jest ogólnie dobry poza wspomnianymi wcześniej stawami, obecnie przyjmuje regularnie leki i przyszły dom adopcyjny będzie zobowiązany kontynuować suplementację i leki .

Arni 1

Arni 2

Arni 3

Arni 4

Arni 5

Arni 6

Szukamy domu w okolicy Poznania lub ogólnie w Wielkopolsce, parter lub blok z windą ( Arni boi się schodów ponieważ nigdy ich nie poznał mieszkając na łańcuchu a dodatkowo teraz w ogóle nie powinien z nich korzystać ze względu na stawy).