Tobuś

PROFILAKTYKA : TAK
KASTRACJA : TAK
DOM Z INNYMI ZWIERZĘTAMI : NIE
Tobek to młodziutki , energiczny psiak , który został odebrany wraz ze swoim rodzeństwem z fatalnych warunków . Urodził się w kojcu , w budzie i całe jego życie ograniczało się do tego miejsca .
Jest zdrowy, radosny i bardzo kontaktowy. Uwielbia się przytulać i pakuje się na kolana 🙂 Niestety źle reaguje na inne zwierzęta , dlatego musi być jedynakiem.
Mieszkał w kojcu dlatego musi jeszcze poćwiczyć zachowanie czystości, ale to mądry psiak. Wszystko jest do wypracowania 😁
Jak na swoje krótkie życie przeszedł wiele. Dlatego bardzo prosimy o dom dla niego aby w końcu był kochany i miał swoją rodzinę.