Korek

#korekfb

Korek prawdopodobnie został wyrzucony na drodze krajowej . Biegł środkiem ulicy w środku nocy. Brudny ,głodny i przerażony. Miał szczęście, że nie wpadł pod koła tylko w porę go zauważyłyśmy.

Tak trafił do domu tymczasowego, gdzie mieszka z psami i z kotami. Niestety nie wszystkie psy toleruje i nie ma znaczenia płeć . Jak mu sie jakiś nie spodoba to rzuca sie i próbuje ugryźć. Dlatego trzeba z nim uwazac na spacerach i ostrożnie podchodzić do kontaktów z innymi psami.

Jeśli chodzi o ludzi  jest towarzyski,uwielbia się przytulać i jest grzeczny kiedy zostaje w domu 😁

Jest już po kastracji , badaniach i profilaktyce , gotowy aby zamieszkać w domu stałym.

WIEK 4-5 lat , WAGA 6,3 kg
ADOPCJA POZNAŃ I BLISKA OKOLICA