Tramp

Edit.31.03 . Mamy dom tymczasowy 🙂 Wkrótce opiszemy więcej o jego zachowaniu w domu i na spacerach.

Tramp nie ma domu, nawet tymczasowego. Mieszka w naszym psim azylu w kojcu. Są to na pewno lepsze warunki niż te, w których mieszkał gdy go odbierałyśmy.Ma porządną ocieploną budę, nie wisi cały dzień na krótkim łańcuchu, chodzi na spacery, nie głoduje i ma porządne jedzenie zamiast pomyj. Ma dobrą opiekę, ale to nadal tylko namiastka domu.

Tramp ma ok 6 lat i jest ok 25 kg mieszańcem. Nigdy nie mieszkał w domu, ale bardzo szybko się uczy. Potrafi ładnie chodzić na smyczy i jest ogromnym pieszczochem. Niestety nie znamy jego stosunku do innych psów i kotów.

Szukamy domu choćby tymczasowego-zapewniamy całkowitą opiekę. Bardzo prosimy. Niech nie spędzi zimy w kojcu 😔
Poznań i bliska okolica
Kontakt 508 421 577